Hilsen fra styreleder
- for 21 minutter siden
- 1 min lesing

Endelig er det Soot-spel på Ørje igjen, etter ett år med byggepause for ny dam ved kraftverket. Det har blitt riktig så flott, og rammer fint inn spelet og markedet.
Vi gleder oss stort til premiere på nytt spel og ny rigg i Ørje sluser. Denne tradisjonen er vi stolte over å videreføre. Soot-historien fortelles i år fra et nytt perspektiv, ny generasjon, nytt kontinent i manus.
Som ny styreleder, er det en ære å få lede arbeidet i et svært engasjert og solid styre og produksjon. Sammen bidrar denne gjengen til at Ørje blir en sentral plass i sommer, og styrker et allerede godt omdømme som den lille byen med stort aktivitetsnivå.
Disse dagene vil mange oppleve nasjonale og lokale talenter i sving på vårt fantastiske Brugsområde. Vi gleder oss over et godt samarbeid med handelstanden og ildsjelene i Midt i Ørje, og ser frem til et bredt utvalg av aktiviteter. Pass på å få med deg alt det morsomme Ørje har å by på, når du først er her for å se Soot-spelet «Mann av stein».
Kos deg, og VELKOMMEN til Ørje!
Mona Søbyskogen





Kommentarer